bazur.forumkurd.net

Join the forum, it's quick and easy

bazur.forumkurd.net
bazur.forumkurd.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» SEN OYURKEN
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPaz Mart 24, 2013 9:02 am tarafından BAZUR FORUM

» PARDON
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPaz Mart 24, 2013 8:39 am tarafından BAZUR FORUM

» BAZUR
Atalarımızın Son Sözleri EmptySalı Şub. 22, 2011 11:21 pm tarafından BAZUR FORUM

» teskur yazisi )))))))))))
Atalarımızın Son Sözleri EmptyCuma Ağus. 20, 2010 10:59 pm tarafından BAZUR FORUM

» toplu siteler
Atalarımızın Son Sözleri EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 11:13 pm tarafından BAZUR FORUM

» Grup seyran ez nizanim
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPerş. Kas. 26, 2009 8:33 pm tarafından rustemizal

» Koma Dilan - Serisi 5 Albüm (Rapid)
Atalarımızın Son Sözleri EmptySalı Ekim 27, 2009 8:43 pm tarafından BAZUR FORUM

» Koma Şirvan - Serisi 12 Albüm (Rapid)
Atalarımızın Son Sözleri EmptySalı Ekim 27, 2009 8:22 pm tarafından BAZUR FORUM

» Koma Çiya - Serisi 7 Albüm (Rapid)
Atalarımızın Son Sözleri EmptySalı Ekim 27, 2009 8:14 pm tarafından BAZUR FORUM

» Koma Kurdi (Direkt Indir+RS)
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPaz Eyl. 20, 2009 10:46 pm tarafından BAZUR FORUM

» Kurdish music Jamshid
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 10:44 pm tarafından BAZUR FORUM

» hasan serif
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 10:43 pm tarafından BAZUR FORUM

» chopy xan konser
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 10:39 pm tarafından BAZUR FORUM

» mrb arkadaşlar banada yer varmı aranızda
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPerş. Haz. 18, 2009 2:49 pm tarafından zozan_helin

» arka pilan
Atalarımızın Son Sözleri EmptyCuma Haz. 12, 2009 11:32 pm tarafından BAZUR FORUM

» Kürt Remzi - Limin Cano - Keko Vare [Rapid+Zshare]
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPtsi Haz. 08, 2009 4:24 pm tarafından BAZUR FORUM

» Koma Mizgin - Serisi 5 Albüm [Rapid]
Atalarımızın Son Sözleri EmptyPtsi Haz. 08, 2009 4:21 pm tarafından BAZUR FORUM

» Murat Bektas - Serisi 11 Albüm [Rapid+Uploaded]
Atalarımızın Son Sözleri EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 3:22 pm tarafından BAZUR FORUM

» Koma Sirvan - Serisi 7 Albüm
Atalarımızın Son Sözleri EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 3:16 pm tarafından BAZUR FORUM

» Koma Zerdeste Kal - Serisi 3 Albüm
Atalarımızın Son Sözleri EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 2:43 pm tarafından BAZUR FORUM

Anahtar-kelime

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde bazur.forumkurd.net adresi saklayın ve paylaşın

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Program

Atalarımızın Son Sözleri

Atalarımızın Son Sözleri Empty Atalarımızın Son Sözleri

Mesaj tarafından BAZUR FORUM Ptsi Nis. 27, 2009 3:51 pm

atalarimizin son sözleri
ŞAİR MOLLA ABDURRAHMAN(SİİRT) Sefiller!! ....sizi ayağımızın altında çok alçak ve küçük görüyorum. biliniz ki kürt bir ağaç değildir, ölür fakat eğilmez!..

HANİZADE ŞAİR KEMAL FEVZİ(BİTLİS) cennet kürdistan bizimdir. ev sahibi biziz ve kim ne derse desin biz yine içeri gireceğiz, buna hiç bir güç engel olamaz,çünkü o bizimdir...

SEYİD RIZA: 75 yaşındayım, şehit oluyorum, kürdistan şehitlerine karışıyorum. dersim mağlup oluyor, fakat Kürtlük ve kürdistan yaşayacaktır. kürt genci intikam alacaktır, kahrolsun zalimler!! kahrolsun kahpe ve yalancılar seyid rızasın ünlü bir sözü vardır '' Ben senin yalan ve hilelerinle Baş edemedim bu bana dert oldu. Ben 'de senin önünde eğilmedim buda sana dert olsun....''

AVUKAT TEVFİK BEY( DİYARBAKIRLI) cesedimi bütün dünyaya gösteriniz ve herkes bilsin ki kişisel haklar için degil ,ulusal haklar için savaşıyorum.. Yaşasın Kürdistan!!!...

DOKTOR FUAT BEY(DİYARBAKIRLI) Vatanım için yiğitce kurban plmayı daima düşünürdüm şüphesizki asılmakta olduğumuz bu toprağa bağımsızlık bayrağı dikilecektir!!!

ŞEYH ABDÜLKADİR(SENATÖR) Zaten sizler yakma ve yıkma konusunda büyük bir şöhret sahibisiniz. burasınıda kerbela'ya çevirdiniz. şunu biliniz ki dehşet ve insafsızca sömürü ile şan ve şeref kazanılmaz...!!

YUSUF ZİYA BEY(BİTLİS MİLLETVEKİLİ) Bize mevki ve rütbe bahşetmek suretiyle bizi aldatabilirsiniz endişesi içindeyim. şükür allaha ki bizi mermi ve iplerle karşılıyorsunuz ve bundan dolayı biz hiç pişman degiliz verdiğiniz ders sayesinde torunlarımız öcümüzü alacaktır...

HISISLI XALİT CİBRİ BEY Karşınızda yanlız degilim. arkamda İran, Mezopotamya ve muazzam kürt ulusu bulunmaktadır. bugün beni asıyorsunuz, fakat hiç şüpeniz olmasın yarın torunlarımız siziyok edecek!!!

ŞEYH SAİD: Dünya yaşantının sonu geldi.. ulusum için kurban edildiğimden dolayı pişmanlık duymuyorum yeterki torunlarımız bizi düşman önünde mahcup bırakmasınlar

alıntıdır...
BAZUR FORUM
BAZUR FORUM
ADMIN
ADMIN

Erkek Mesaj Sayısı : 3853
Lakap : bazur63

https://bazur.yetkin-forum.com

- Similar topics